Sitio Toa Toa Villa
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken | Úszómedence Kültéri úszómedence | Sporttevékenységek Horgászat Biliárdasztalok |
| Gyerekbarát Játszótér | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A 3 hálószobás Sitio Toa Toa Villa São Roque 22 vendég számára alkalmas, és hogy változatosabb legyen a szabadideje, biliárdot kínál.
A Vinicola Palmeiras hozzávetőlegesen egy 10 perces autóútra található a São Roque városi villától, a Casa da Árvore Suco de Uva Integral pedig hozzávetőlegesen 6 km-re van.
A fürdőszobai felszerelések külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak. Fürdőlepedőket szintén a rendelkezésére bocsátanak.
A Sitio Toa Toa Villa az olyan önellátási lehetőségek mellett, mint a teakonyha, étkezőt és kültéri étkezőhelyet is kínál. A konyhában hűtő, sütő és konyhai edények is elérhető.
- Helyi látnivalók
- Vinhos Sorocamirim2,4 km
- Paroquia Bom Jesus e Santa Cruz3,8 km
- Chokolah2,8 km
- Quinta do Olivardo3,2 km
- Igrejinha Sorocamirim1,4 km
- Vinhos Palmeiras3,2 km
- Destilaria Stoliskoff3,9 km
- Vinicola Palmeiras3,2 km
- Repülőterek
- Congonhas59 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Napozóágyak
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Síelés
- Biliárdasztalok
- Horgászat
- Sekély végű medence
Szoba felszereltsége
- Belső udvar
- Kerti bútor
- Étkezőasztal
- LCD TV
- Játszótér
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Sitio Toa Toa Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Sitio Toa Toa Villa Wi-Fi-t biztosít a nyilvános helyeken. - ❓
A Sitio Toa Toa Villa konyhával berendezett?
A Sitio Toa Toa Villa felszereltségéhez tartozik egy teakonyha. - ❓
Milyen vendégek választják a leggyakrabban a Sitio Toa Toa Villa?
A Sitio Toa Toa Villa népszerű az üzleti ügyben járó vendégek körében, de minden vendéget szívesen látnak. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a nyaraló vendégei vagyunk?
São Roque nevezetességei közé tartozik a Vinicula Goes Borászat és a Vinicola Palmeiras, amelyek 3 km-re, illetve 3,1 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Casa da Árvore Suco de Uva Integral (6 km) szintén ajánlott a látogatásra.